Psychologický výklad pohádek - Smysl pohádkových vyprávění podle jungovské archetypové psy

Kód: 2620863

Úplný název:

Psychologický výklad pohádek - Smysl pohádkových vyprávění podle jungovské archetypové psy (Franz Marie-Louise):

Autor a popis:

Franz Marie-Louise, Portal, 183 stran, jazyk - čeština, 1998

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
191 Kč (239 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.4.2018 dopoledne. 
 

V pohádkových příbězích a v osudech jejich hrdinů je člověk po staletí v symbolické podobě konfrontován s obtížemi a nebezpečími, kterým je sám v životě vystaven. M. L. von Franz ve svém, dnes již klasickém díle, interpretuje pohádková vyprávění na základě jednotlivých archetypů hlubinné psychologie a odkrývá tak v příbězích jejich uzdravující a stabilizační roli pro životní cestu člověka. Jednotlivé pojmy psychologie C. G. Junga, jež jsou pro pochopení pohádek důležité, jsou názorně vysvětleny na řadě pohádkových příběhů. Kniha vznikla z přednášek, které měla autorka v sedmdesátých letech na Institutu C. G. Junga v Curychu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Psychologický výklad pohádek - Smysl pohádkových vyprávění podle jungovské archetypové psy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Psychologický výklad pohádek - Smysl pohádkových vyprávění podle jungovské archetypové psy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Psychologický výklad pohádek - Smysl pohádkových vyprávění podle jungovské archetypové psy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Psychologický výklad pohádek - Smysl pohádkových vyprávění podle jungovské archetypové psy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Psychologický výklad pohádek - Smysl pohádkových vyprávění podle jungovské archetypové psy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Psychologický výklad pohádek - Smysl pohádkových vyprávění podle jungovské archetypové psy