Psychologie celoživotního vývoje - Uvedení do moderních teorií

Kód: 7294699

Úplný název:

Psychologie celoživotního vývoje - Uvedení do moderních teorií (Millová Katarína): Uvedení do moderních teorií

Autor a popis:

Millová Katarína, Host, 128 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
130 Kč (189 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Vývoj člověka se neomezuje pouze na dětství nebo dospívání. Lidé se mění a vyvíjejí v průběhu celého života. Tato monografie se zabývá různými teoriemi, které se snaží popsat a vysvětlit tyto změny, objevující se od narození až po smrt. Nezaměřuje se však pouze na vývojovou psychologii, ale uvažuje o celoživotním vývoji i v širších, například makrosociálních, souvislostech (změny v sociálním a historickém kontextu). Teoretické poznatky jsou podpořeny aplikací do vlastního výzkumu dlouhodobého vývoje člověka. V současnosti jde o jednu z nejdynamičtěji se rozvíjejících oblastí psychologie, která si určitě zaslouží pozornost nejenom z řad odborníků a studentů psychologie, ale i příbuzných oborů. Kniha se snaží alespoň částečně pokrýt současný nedostatek domácí i překladové literatury k této tematice.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Psychologie celoživotního vývoje - Uvedení do moderních teorií do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Psychologie celoživotního vývoje - Uvedení do moderních teorií.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Psychologie celoživotního vývoje - Uvedení do moderních teorií (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Psychologie celoživotního vývoje - Uvedení do moderních teorií bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Psychologie celoživotního vývoje - Uvedení do moderních teorií doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Psychologie celoživotního vývoje - Uvedení do moderních teorií