Psychologie pro ekonomy a manažery - 3. vydání

Kód: 2473809

Úplný název:

Psychologie pro ekonomy a manažery - 3. vydání (Pauknerová Daniela): 3., aktualizované a doplnené vydání

Autor a popis:

Pauknerová Daniela, Grada, 264 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
84 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Nové vydání oblíbené publikace opět připravily zkušené autorky z katedry psychologie a sociologie řízení na VŠE v Praze. Kniha je určena zejména studentům vysokých škol, manažerům, personalistům a psychologům. Třetí vydání je doplněno především o nové příklady a údaje z praxe, aktualizována je problematika bezpečnosti práce, metody motivace a stimulace pracovníků, otázky problémového jednání pracovníků a další témata. Díky knize se dozvíte, jak pracovní prostředí ovlivňuje výkon a výkonnost pracovníka, jeho spolehlivost a únavu, a jak pracovní podmínky pro člověka optimalizovat. Dále se seznámíte s tím, jaký je vztah mezí osobností jedince a jeho předpoklady pro práci, jak s ohledem k tomu vybírat pracovníky, jak je motivovat a zvyšovat jejich pracovní spokojenost. Velkou pozornost autorky věnují mezilidským vztahům na pracovišti - osobnosti a působení manažera, komunikaci v organizaci, stimulaci a motivaci pracovníků, jejich hodnocení a fungování pracovní skupiny.
V knize jsou vysvětleny také základní psychologické pojmy, přiblíženy nejdůležitější psychologické směry a metodologie. Srozumitelný a čtivý text doplňují zajímavé příklady.

Nahlédnout do Psychologie pro ekonomy a manažery - 3. vydání Nahlédnout do Psychologie pro ekonomy a manažery - 3. vydání

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Psychologie pro ekonomy a manažery - 3. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Psychologie pro ekonomy a manažery - 3. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Psychologie pro ekonomy a manažery - 3. vydání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Psychologie pro ekonomy a manažery - 3. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Psychologie pro ekonomy a manažery - 3. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Psychologie pro ekonomy a manažery - 3. vydání