Psychologie sériových vrahů - 200 skutečných případů brutálních činů sériových vrahů souča

Kód: 2474371

Úplný název:

Psychologie sériových vrahů - 200 skutečných případů brutálních činů sériových vrahů souča (Drbohlav Andrej): 200 skutecných prípadu brutálních cinu sériových vrahu soucasnosti

Autor a popis:

Drbohlav Andrej, Grada, 472 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
509 Kč (599 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Kniha představuje základy psychologie a behaviorální patologie sériových vrahů. Jako ukázku různých podob tohoto patologického fenoménu uvádí stručné příběhy těch nejbrutálnějších sériových vrahů dnešní doby, a to od jejich dětství až do aktuálního stadia vyšetřování jejich násilných činů. Publikace je určena jak široké veřejnosti se zájmem o stinné stránky lidské psychiky, tak studentům a odborníkům z oboru psychologie, etopedie, sociologie, behaviorální či sociální patologie, psychiatrie nebo kriminalistiky. Představuje více než 200 příběhů jedinců s vysoce patologickým profilem osobnosti a chování a ukazuje tak přehled příčin vzniku a projevů zla, násilí a bolesti. Kniha obsahuje velké množství fotografií, dopisů, psychologických rozborů a obrazů vytvořených přímo pachateli. Poukazuje na systémová selhání, chybné úsudky psychiatrů, psychologů, soudců a pedagogů. Měla by sloužit jako prevence a výzva k ostražitosti. Upozorňuje na nebezpečí, která na nás mohou číhat na jakémkoli místě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Psychologie sériových vrahů - 200 skutečných případů brutálních činů sériových vrahů souča do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Psychologie sériových vrahů - 200 skutečných případů brutálních činů sériových vrahů souča.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Psychologie sériových vrahů - 200 skutečných případů brutálních činů sériových vrahů souča (hodnotilo 3 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Psychologie sériových vrahů - 200 skutečných případů brutálních činů sériových vrahů souča bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Psychologie sériových vrahů - 200 skutečných případů brutálních činů sériových vrahů souča doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Psychologie sériových vrahů - 200 skutečných případů brutálních činů sériových vrahů souča