Psychoterapeutické systémy a jejich uplatnění v adiktologii

Kód: 2474361

Úplný název:

Psychoterapeutické systémy a jejich uplatnění v adiktologii (Kalina Kamil):

Autor a popis:

Kalina Kamil, Grada, 528 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
764 Kč (899 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Adiktologie je mezioborová vědecká disciplína, která se zaměřuje na prevenci, léčbu a výzkum užívání návykových látek a jiných forem závislostního chování. Propojuje nejen poznatky z oboru medicíny, psychologie, sociologie a sociální práce, ale i ekonomiky, práva, kriminologie, pedagogiky, politologie, religionistiky či kulturní a sociální antropologie. Publikace učí rozumět psychoterapii a jednotlivým přístupům a uplatňovat je ve specifických aplikacích v adiktologii. Tím se podstatně liší od dalších psychoterapeutických titulů, které jsou na trhu dostupné. Oproti kolektivním monografiím využívá jednotícího autorského pohledu, podloženého dlouhodobými zkušenostmi. Doplňuje tak základní knižní fond v oboru pro potřeby studentů, absolventů i všech, kteří v něm třeba již dlouhá léta působí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Psychoterapeutické systémy a jejich uplatnění v adiktologii do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Psychoterapeutické systémy a jejich uplatnění v adiktologii.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Psychoterapeutické systémy a jejich uplatnění v adiktologii (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Psychoterapeutické systémy a jejich uplatnění v adiktologii bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Psychoterapeutické systémy a jejich uplatnění v adiktologii doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Psychoterapeutické systémy a jejich uplatnění v adiktologii