Půlnoční výprodej

Kód: 7398332

Úplný název:

Půlnoční výprodej (McGuire Seanan):

Autor a popis:

McGuire Seanan, FANTOM Print, 240 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
163 Kč (239 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 29.9.2017 dopoledne. 
 

Rodina Priceových se po celé generace věnuje zkoumání monster z celého světa a snaží se je chránit před lidmi - a lidi před nimi. Verity Priceová je od narození vedená k práci kryptozooložky, ačkoli by raději tančila tango, než se zaplétala s démony. Když ji její práce s komunitou kryptidů zavála na Manhattan, myslela si, že jí konečně nic nebude bránit v účasti na prestižních tanečních soutěžích. Jenže ono to dopadlo trochu jinak…
Nyní, když Verity vyřešila problém hadího kultu, který zabíjel panny z celého Manhattanu, je připravena vrhnout se po hlavě do společenského tance. Ovšem jen do chvíle, než ji Dominic De Luca - její chvíli přítel, chvíli expřítel a také člen Úmluvy svatého Jiří, zaměřené na lov monster - informuje, že Úmluva je na cestě na Manhattan. Lidé z Úmluvy si chtějí ověřit, že je vše připraveno na čistku, jež má město zbavit kryptidů. V sázce jsou všichni a všechno, co Verity miluje, a tak rozhodně nehodlá čekat se založenýma rukama.
Spojenectví projde tvrdou zkouškou, spojenci upadnou v pochybnost, přijdou ztráty na životech a mluvící myši ve Veritině bytě to všechno zvěční jako Písmo svaté - pokud ovšem zůstane kámen na kameni, až bude po všem. Je tu půlnoční výprodej a se slevou si dnes můžete zakoupit zradu, faleš… a masakr.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Půlnoční výprodej do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Půlnoční výprodej.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Půlnoční výprodej (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Půlnoční výprodej bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Půlnoční výprodej doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Půlnoční výprodej