Rabování samozvaného generála Rona Zacapy v hostinci U Hrocha

Kód: 7465155

Úplný název:

Rabování samozvaného generála Rona Zacapy v hostinci U Hrocha (Šanda Michal):

Autor a popis:

Šanda Michal, Pavel Mervart, 76 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
89 Kč (120 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Michal Šanda (1965) je zkušený a známý autor, vydal řadu básnických sbírek, povídek, divadelní hry. Postupem času si dokázal vybudovat zcela osobitou a nezaměnitelnou poetiku. Jeho nová knížka je z hlediska žánrů velice pestrá a proměnlivá. Obsahuje básně, mikropovídky, skeče a fragmenty dialogů, přičemž tvary těchto textů se prolínají a vzájemně umocňují. Šanda ve své tvorbě vytváří zvláštní, groteskně obludnou skutečnost, která jako by do krajních důsledků dovršila a zároveň zparodovala svět konzumní pop kultury, virtuální svět, v němž umělá bublina banality nahrazuje a deformuje autentickou a nevyčerpatelnou podobu života. Šandovy texty jsou při tom všem zábavné, naprosto nekonvenční a vlastně teprve když jeho knížku dočteme, uvědomíme si, že v nás vyvolává mrazivý pocit.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rabování samozvaného generála Rona Zacapy v hostinci U Hrocha do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rabování samozvaného generála Rona Zacapy v hostinci U Hrocha.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rabování samozvaného generála Rona Zacapy v hostinci U Hrocha (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rabování samozvaného generála Rona Zacapy v hostinci U Hrocha bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rabování samozvaného generála Rona Zacapy v hostinci U Hrocha doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Rabování samozvaného generála Rona Zacapy v hostinci U Hrocha