Rada Vacátko & jeho hříšní lidé - Po stopách slavného seriálu

Kód: 7243919

Úplný název:

Rada Vacátko & jeho hříšní lidé - Po stopách slavného seriálu (Kovaříková Blanka):

Autor a popis:

Kovaříková Blanka, Brána, 280 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
150 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 21.2.2018 dopoledne. 
 

Televizní seriál Hříšní lidé města pražského se těší stále velké popularitě stejně jako jeho hlavní postava rada Vacátko v podání Jaroslava Marvana. Blanka Kovaříková se vydala po stopách jeho zrodu, takže vznikla jakási detektivka o detektivech. Během pátrání totiž přišla na to, že postavy seriálu – jak na straně práva a spravedlnosti, tak na straně galerky – vycházejí z reálných předobrazů. Seznamte se tedy se skutečnými detektivy, kteří inspirovali tvůrce seriálu k postavám Brůžka, Bouše, Mrázka a dalších členů mordparty. Knížka přináší také vzpomínky režiséra Sequense a mnoha herců ze seriálu. Vše doplněno krásnými fotografiemi ze seriálu i ze soukromí prvorepublikových detektivů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rada Vacátko & jeho hříšní lidé - Po stopách slavného seriálu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rada Vacátko & jeho hříšní lidé - Po stopách slavného seriálu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rada Vacátko & jeho hříšní lidé - Po stopách slavného seriálu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rada Vacátko & jeho hříšní lidé - Po stopách slavného seriálu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rada Vacátko & jeho hříšní lidé - Po stopách slavného seriálu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Detektivky, krimi / Rada Vacátko & jeho hříšní lidé - Po stopách slavného seriálu