Radčina kuchařka bez lepku - Se spoustou rad a receptů i bez mléka a vajec

Kód: 2475581

Úplný název:

Radčina kuchařka bez lepku - Se spoustou rad a receptů i bez mléka a vajec (Vrzalová Radka): Se spoustou rad a receptu i bez mléka a vajec

Autor a popis:

Vrzalová Radka, Grada, 312 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
314 Kč (369 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Začínáte žít bezlepkově a jste naprosto ztraceni v množství informací, které k vám plynou ze všech možných stran? Potřebujete poradit, jak začít? Pak právě tato kniha renomované české autorky Radky Vrzalové je pro vás ta pravá. Najdete zde rychlokurz bezlepkového vaření v domácích podmínkách pro začátečníky, poradí vám, jak se „bezlepkově chovat“, čeho si všímat při nakupování, co se dá a nedá sehnat v českých podmínkách a mnoho dalšího. A samozřejmě nebyla by to kuchařka, kdyby vám nepřinesla velké množství opravdu lahodných receptů. Pokud jste se snad domnívali, že bezlepková dieta znamená, že odteď se již dobře nenajíte, že vše už bude chutnat „divně“, tak vás autorka rozhodně vyvede z omylu. Budete velice překvapeni, jak dobře a chutně se najednou budete stravovat. Přejeme vám mnoho zábavy při vaření a mnoho nových bezlepkových gurmánských zážitků s Radčinou kuchařkou.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Radčina kuchařka bez lepku - Se spoustou rad a receptů i bez mléka a vajec do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Radčina kuchařka bez lepku - Se spoustou rad a receptů i bez mléka a vajec .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Radčina kuchařka bez lepku - Se spoustou rad a receptů i bez mléka a vajec (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Radčina kuchařka bez lepku - Se spoustou rad a receptů i bez mléka a vajec bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Radčina kuchařka bez lepku - Se spoustou rad a receptů i bez mléka a vajec doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kuchařky

 
Knihkupectví / Kuchařky / Radčina kuchařka bez lepku - Se spoustou rad a receptů i bez mléka a vajec