Radikální inkarnace

Kód: 8100449

Úplný název:

Radikální inkarnace (Tipping Colin):

Autor a popis:

Tipping Colin, Eugenika, 208 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
190 Kč (268 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

Hlavními postavami tohoto příběhu jsou Harley, anděl inkarnace, a Jack – duše, které Harley uděluje pokyny, jak se má inkarnovat do světa lidí, za jakým účelem tam jde a co tam může očekávat.
Jack prochází přípravami na jakési nesmírně významné poslání. Postupně vyjde najevo, že se má stát prezidentem USA a že během své inkarnace bude mít za úkol uzdravit Ameriku a vyburcovat lidstvo, aby přišlo k rozumu. Má to provést tak, že nejprve přivede svou zemi do stavu naprostého kolapsu, následně však sám dosáhne duchovního prozření a povede zemi k uzdravení i duchovnímu probuzení. V důsledku toho dojde k obratu a celá planeta se přesune ze třetí do čtvrté, či dokonce do páté dimenze, kde budou už navždy převládat vibrace v podobě lásky, pokoje, radosti a harmonie a kde se ráj na zemi stane realitou.

Tento neobvyklý příběh vypráví o tom, jak si jedna duše za asistence duchovních průvodců a andělů pečlivě naplánovala svou inkarnaci na Zemi, a vy jeho prostřednictvím pochopíte, jakým způsobem fungují duchovní zákonitosti, karma, rozvoj vědomí, učení se i plány duše. Závěrečná část této knihy obsahuje vysvětlení skrytého významu příběhu společně s několika logickými a vědeckými argumenty na jeho podporu.

Dozvíte se rovněž, jakou roli v tom celém máte sehrát vy osobně – máte totiž ve své moci změnit svět a dosáhnout skutečného míru i duchovního probuzení…
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Radikální inkarnace do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Radikální inkarnace.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Radikální inkarnace (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Radikální inkarnace bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Radikální inkarnace doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Radikální inkarnace