Radikální upřímnost - Jak může říkání pravdy změnit váš život

Kód: 7500207

Úplný název:

Radikální upřímnost - Jak může říkání pravdy změnit váš život (Blanton Brad): Jak muže ríkání pravdy zmenit váš život

Autor a popis:

Blanton Brad, Maitrea, 264 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
306 Kč (445 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

„Všichni pořád lžeme. Jenže lhaní a předstírání nás vyčerpává a je zdrojem většiny lidského stresu,“ říká Dr. Brad Blanton, psychoterapeut s čtyřicetiletou praxí. „Tento stres má v konečném důsledku na svědomí deprese i úzkosti a souvisí s chronickou únavou, syndromem vyhoření i nejrůznějšími tělesnými obtížemi. Neupřímnost je zároveň zdrojem problémů v mezilidských vztazích.“ „Když neříkáme našim nejbližším lidem pravdu o tom, co cítíme, drží nás to uzamknuté v našem mentálním vězení. Čím déle v tomto vězení zůstáváme, tím rychleji náš život upadá do šedi a vytrácí se nám z něj radost a živost. Máme na výběr se buď z tohoto vězení vysvobodit, nebo pomaloučku umřít. Cestou, jak se dostat ven, je stát se upřímným.“ Radikální upřímnost je americkým bestselerem, který byl přeložen do více než 15 jazyků. Tato kniha je praktickým manuálem, jak dosáhnout ve svém životě svobody, intimity a radosti. Brad píše nevybíravým jazykem a nebojí se poukázat na mýty, pověry a lži, kterým jsme byli vystaveni naší výchovou a kulturou.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Radikální upřímnost - Jak může říkání pravdy změnit váš život do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Radikální upřímnost - Jak může říkání pravdy změnit váš život.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Radikální upřímnost - Jak může říkání pravdy změnit váš život (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Radikální upřímnost - Jak může říkání pravdy změnit váš život bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Radikální upřímnost - Jak může říkání pravdy změnit váš život doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Radikální upřímnost - Jak může říkání pravdy změnit váš život