Rafinované šperky z korálků - Technikou pravoúhlého tkaní - TOPP

Kód: 7342211

Úplný název:

Rafinované šperky z korálků - Technikou pravoúhlého tkaní - TOPP (kol.): technikou pravoúhlého tkaní

Autor a popis:

ANAGRAM, 40 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
68 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
 

V oblasti zhotovování šperku se navlékání korálků stalo skutečným trendem. Žádný div, vždyť s nádhernými korálky jako jsou japonské rokajly a korálky Delica nebo broušené korálky Swarovski vytvoříte skutečně luxusní a velice hodnotné šperky. V knize najdete příklady šperků tvořených technikou pravoúhlého tkaní. Technika pravoúhlého tkaní (right angle weave) je velmi jednoduchá a všestranná technika, kterou se snadno naučíte a jejíž různé varianty vám nabízejí velké množství různých tvarů. Jednoduché prsteny stejně jako efektní trubicové řetízky, prsteny s krásnými kameny nebo elegantní náramky vytvoříte velice snadno. To nejkrásnější u vytváření šperků je, že si můžete měnit barvy podle vašeho vkusu a vytvořit si tak zcela individuální šperky. Ovšem radost budou mít i vaše kamarádky, jejich sestry, matky, tety z jedinečného šperku z vaší kolekce. Přesné základní popisy a přehledné nákresy navlékání zhotovení jednotlivých šperků zjednoduší.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rafinované šperky z korálků - Technikou pravoúhlého tkaní - TOPP do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rafinované šperky z korálků - Technikou pravoúhlého tkaní - TOPP.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rafinované šperky z korálků - Technikou pravoúhlého tkaní - TOPP (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rafinované šperky z korálků - Technikou pravoúhlého tkaní - TOPP bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rafinované šperky z korálků - Technikou pravoúhlého tkaní - TOPP doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pro muže

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Pro muže / Rafinované šperky z korálků - Technikou pravoúhlého tkaní - TOPP