Rakovinné buňky nemají rády slunce

Kód: 7263803

Úplný název:

Rakovinné buňky nemají rády slunce (Grant Willam G., Spitz Jörg): vitamín D ochranný štít proti rakovine, diabetu a srdecním onemocnením

Autor a popis:

Grant Willam G., Anag, 152 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
73 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 29.9.2017 dopoledne. 
 

Bez Slunce by na Zemi neexistoval žádný život. Až donedávna využívalo lékařství jeho uzdravující sílu. Ale pro nás moderní lidi slunce zmutovalo ve zlého démona, který ohrožuje naše zdraví – strach z rakoviny kůže nám dal zapomenout na pozitivní vlastnosti slunečních paprsků.
Tento knižní rádce ukazuje, jak důležitý je sluneční svit pro naše zdraví.

Bez něj trpíme nedostatkem vitamínu D, který je nezbytný pro řízení velkého množství procesů v téměř všech tělesných buňkách. 70 až 90 % všech obyvatel Německa, Rakouska a Švýcarska strádá nedostatkem vitamínu D a neví, že to v mnoha případech může vést ke vzniku rakoviny.

„Sluneční hormon“ může u nemocných rakovinou nejenom zlepšit kvalitu jejich života a prodloužit jej, ale především je to rozhodující klíč k prevenci – vitamín D snižuje riziko vzniku rakoviny a potlačuje růst zhoubných nádorů. Mimoto chrání také před křivicí a diabetem, zpomaluje řídnutí kostí, posiluje svalovou hmotu, podporuje imunitní systém, vyrábí tělu vlastní antibiotika a snižuje vysoký tlak.

Jörg Spitz a William B. Grant popisují výsledky nejnovějších vědeckých výzkumů o ultrafi alovém světle a slunečním hormonu. Vysvětlují, jak můžeme zjistit a upravit hladinu vitamínu D ve vlastním těle a poskytují cenné a konkrétní rady, jak lze s pomocí uzdravující síly slunce zamezit nebo zmírnit nemoci, k nimž patří rakovina nebo skleróza multiplex.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rakovinné buňky nemají rády slunce do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rakovinné buňky nemají rády slunce.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rakovinné buňky nemají rády slunce (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rakovinné buňky nemají rády slunce bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rakovinné buňky nemají rády slunce doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Rakovinné buňky nemají rády slunce