Rambo 1-3 - DVD

Kód: 7857861

Úplný název:

Rambo 1-3 - DVD (kol.):

Autor a popis:

Kol., Bontonfilm, 0 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
380 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.2.2018 dopoledne. 
 

Rambo: První krev
Veterán vietnamské války John Rambo (Sylvester Stallone – Země policajtů, Sejměte Cartera, Demolition Man, Rocky) se potlouká z místa na místo. Šerif Will Teasie (Brian Dennehy – Nesnáší mne, Romeo a Julie) se ho pokouší vypudit z města, a když se Rambo nepodvolí, ocitá se jako tulák za mřížemi. Schopnosti, které Rambo získal ve Vietnamu, využívá k útěku z vězení a k ukrytí v lesích, kde se ho snaží šerif se svými pomocníky dopadnout. Zvěsti o Rambově válce jednoho muže se rychle šíří a Teasie má najednou co dělat s plukovníkem Trautmanem (Richard Crenna – To je vražda, napsala; Žár těla), který kdysi Rambovi velel. A on jediný ho také může zastavit.


RAMBO 2
Přestože už vietnamská válka oficiálně skončila, John Rambo (Sylvester Stallone – Země policajtů, Sejměte Cartera, Demolition Man, Rocky) zůstává hrůzu nahánějícím strojem na zabíjení. Jeho schopnost přežít je otestována na přísně tajné misi, která ho zavede zpátky do vietnamské džungle. Má za úkol pátrat po nezvěstných amerických vojácích, kteří mohou být stále naživu a jsou rukojmí vietnamského kapitána Vinha (William Ghent) a jeho ruského druha, poručíka Padovského (Steven Berkoff – Policajt v Beverly Hills, Mechanický pomeranč). Plukovník Trautman (Richard Crenna – To je vražda, napsala; Žár těla) vysílá Ramba, aby je zachránil.


RAMBO 3
John Rambo (Sylvester Stallone – Země policajtů, Sejměte Cartera, Demolition Man, Rocky) žije v ústraní budhistického kláštera v Thajsku. Když ho jeho bývalý velitel, plukovník Trautman (Richard Crenna – To je vražda, napsala; Žár těla), požádá o pomoc v přísně tajné misi v Afghánistánu, Rambo odmítne. Během operace je však Trautman unesen ruským plukovníkem Zaysenem (Marc De Jonge – Operace Corned Beef) a Rambo se vydává na záchrannou misi, na které se bude muset spojit s mudžahedínskými vzbouřenci, aby se společně pokusili vysvobodit Trautmana ze Zaysenova zajetí.Premiéra 1982-2008
Celková stopáž [min] 370
Zvuk 5.1 CS, EN
Titulky CS, EN

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rambo 1-3 - DVD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rambo 1-3 - DVD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rambo 1-3 - DVD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rambo 1-3 - DVD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rambo 1-3 - DVD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / Rambo 1-3 - DVD