Rambo na vodítku - Pozitivní metoda výchovy agresivního psa

Kód: 2475496

Úplný název:

Rambo na vodítku - Pozitivní metoda výchovy agresivního psa (Reichel Sabrina):

Autor a popis:

Reichel Sabrina, Grada, 88 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
84 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Přehledně a srozumitelně podané rady pro všechny majitele psů, kteří mají problémy se zvládáním svého čtyřnohého přítele na vodítku, když se v dohledu objeví jiný pes. V optimálně strukturované knize je logicky vysvětleno, jaké jsou hlavní příčiny agresivního chování psa, pokud je na vodítku, zatímco běhá-li volně, je klidný a bezproblémový. Současně autorka nabízí konkrétní, často obrazově prostředkované tréninkové metody, které mají napomoci majiteli psa dostat se z kritických situací na vycházkách venku. Svědomitě popisuje krok po kroku, jak nacvičit se psem, aby ve stresových situacích zůstal klidný a uvolněný. V jednotlivých kapitolách je zobrazen kompletní výcvikový program, doplněný instruktivními fotografiemi a kresbami.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rambo na vodítku - Pozitivní metoda výchovy agresivního psa do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rambo na vodítku - Pozitivní metoda výchovy agresivního psa.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rambo na vodítku - Pozitivní metoda výchovy agresivního psa (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rambo na vodítku - Pozitivní metoda výchovy agresivního psa bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rambo na vodítku - Pozitivní metoda výchovy agresivního psa doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Chovatelství

 
Knihkupectví / Volný čas / Chovatelství / Rambo na vodítku - Pozitivní metoda výchovy agresivního psa