Rámcová rozhodnutí a zásada vzájemného uznávání rozhodnutí v trestních věcech

Kód: 8692015

Úplný název:

Rámcová rozhodnutí a zásada vzájemného uznávání rozhodnutí v trestních věcech (Polák Přemysl):

Autor a popis:

Polák Přemysl, Lexis Nexis, 96 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
155 Kč (205 Kč)
  / ks  
koupit
 

Propracovaná a obsahově cenná publikace autora z mezinárodního odboru Nejvyššího státního zastupitelství ČR kriticky zkoumá minulost i současnost evropské integrace v oblasti justiční spolupráce v trestních věcech z pohledu teorie i praxe (s podtitulem „Aneb bída a lesk justiční spolupráce v trestních věcech v rámci Evropské unie“). Zaměřuje se především na úlohu rámcových rozhodnutí v této oblasti. Je vybavena rozsáhlým poznámkovým aparátem s odkazy na relevantní tuzemskou i zahraniční literaturu a představuje cenný zdroj informací pro soudce, státní zástupce, policisty, advokáty a vůbec všechny, kdo se touto problematikou prakticky zabývají.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rámcová rozhodnutí a zásada vzájemného uznávání rozhodnutí v trestních věcech do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rámcová rozhodnutí a zásada vzájemného uznávání rozhodnutí v trestních věcech.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rámcová rozhodnutí a zásada vzájemného uznávání rozhodnutí v trestních věcech (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rámcová rozhodnutí a zásada vzájemného uznávání rozhodnutí v trestních věcech bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rámcová rozhodnutí a zásada vzájemného uznávání rozhodnutí v trestních věcech doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humanitní vědy

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Humanitní vědy / Rámcová rozhodnutí a zásada vzájemného uznávání rozhodnutí v trestních věcech