Rande aneb měsíc lásky s nepřetržitou kocovinou v zádech

Kód: 9057206

Úplný název:

Rande aneb měsíc lásky s nepřetržitou kocovinou v zádech (Skochová Iva Roze): aneb mesíc lásky s nepretržitou kocovinou v zádech

Autor a popis:

Skochová Iva Roze, Pejdlova Rosička, 220 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
54 Kč (79 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Osmatřicetiletá novinářka, autorka amerických časopisů Newsweek a Global Post, cestovatelka, absolventka Columbijské univerzity, držitelka literárního stipendia Pulitzerovy nadace a v neposlední řadě také autorka knihy o svatebních rituálech celého světa (jejíž vydání se momentálně připravuje ve Spojených státech) přišla letos v květnu na stránkách časopisu Reflex s unikátním projektem. Pojmenovala ho Měsíc lásky a vzbudil mimořádnou pozornost. Co den to rande, tedy 31 dnů, 31 schůzek – myšleno starosvětských schůzek, při nichž muži z celého světa obnažovali svou duši, osobnost, názory, ale také svoje více či méně zažité strategie námluv.
Jak se tedy liší čeští muži od těch amerických? Jak se liší evropští Jižani od Seveřanů? Co říkají? Jak se ženě dvoří? A hlavně, co se událo v následujících týdnech a měsících, během nichž se rozvíjely paralelní (podotkněme: nikoli nutně intimní) vztahy založené během Měsíce lásky. To se čtenář dozví na stránkách mimořádně duchaplné knihy Ivy Roze Skochové, která dalece přesahuje běžné vyprávění o vztazích či námluvách mužů a žen.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rande aneb měsíc lásky s nepřetržitou kocovinou v zádech do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rande aneb měsíc lásky s nepřetržitou kocovinou v zádech.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rande aneb měsíc lásky s nepřetržitou kocovinou v zádech (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rande aneb měsíc lásky s nepřetržitou kocovinou v zádech bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rande aneb měsíc lásky s nepřetržitou kocovinou v zádech doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Rande aneb měsíc lásky s nepřetržitou kocovinou v zádech