RAW - digitální fotografie v Camera Raw a Photoshop CS4

Kód: 74130580

Úplný název:

RAW - digitální fotografie v Camera Raw a Photoshop CS4 (kol.):

Autor a popis:

Kol., Zoner Press, 440 stran, jazyk - 19, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
418 Kč (590 Kč)
  / ks  
koupit
 

Jako seriózní fotograf potřebujete mít nad svými snímky co největší kontrolu. Když využijete výhod, které přináší formát RAW a modul Camera Raw ve Photoshopu CS4, získáte přesnou kontrolu nad parametry snímku, jako je vyvážení bílé, tonalita, barevný prostor, kontrast a sytost. Tato obsáhlá kniha od proslulého odborníka na digitální fotografii a autora bestsellerů Bruce Frasera, byla aktualizována pro Photoshop CS4 a Camera Raw 5 mezinárodně uznávaným fotografem Jeffem Schewem. Kniha vás provede modulem Camera Raw skrz naskrz a nabídne vám praktické rady pro práci s RAW snímky. Dále jednoduchým a poutavým stylem vysvětluje, jak ovládat modul Camera Raw spuštěný z Photoshopu nebo z Bridge, popisuje profesionální techniky pro vybudování pracovního postupu a automatizaci úloh a podrobně se zabývá různými RAW formáty, včetně univerzálního digitálního negativu DNG, vyvinutého společností Adobe. O autorech Bruce Fraser byl světově uznávanou autoritou v oblasti digitální fotografie a reprodukce barevných snímků. Byl spoluautorem bestsellerů Real World Adobe Photoshop a Real World Color Management. Také byl ředitelem a jedním ze zakladatelů společnosti Pixel Genius, LLC, skupiny expertů v oboru, oddaných vývoji špičkových produktů a služeb pro digitální zpracování obrazu a fotografický průmysl. Jeff Schewe je průkopníkem na poli digitální fotografie a alfa tester a konzultant společnosti Adobe. Jako fotograf již 25 sbírá různá ocenění a vyučuje a dělá konzultanta v předních společnostech v oboru. Je ředitelem a zakládajícím členem společnosti Pixel Genius, LLC.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit RAW - digitální fotografie v Camera Raw a Photoshop CS4 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s RAW - digitální fotografie v Camera Raw a Photoshop CS4.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení RAW - digitální fotografie v Camera Raw a Photoshop CS4 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na RAW - digitální fotografie v Camera Raw a Photoshop CS4 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S RAW - digitální fotografie v Camera Raw a Photoshop CS4 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Škola fotografování

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Škola fotografování / RAW - digitální fotografie v Camera Raw a Photoshop CS4