Recent Developments in Fibrous Material Science

Kód: 8726945

Úplný název:

Recent Developments in Fibrous Material Science (Křemenáková Dana, Militký Jiří, Mishra Rajesh):

Autor a popis:

Křemenáková Dana, OPS, 429 stran, jazyk - angličtina, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
278 Kč (380 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

Odborná kniha z oblasti nejmodernějšího materiálového inženýrství se zabývá zcela novými přístupy v oblasti polymerních materiálů. Jde o výsledky výzkumu na molekulární úrovni, tak aby na makroskopické byly dosaženy všechny požadované vlastnosti pro uživatele materiálu. Interdisciplinární výzkum zahrnuje spolupráci chemiků, biochemiků, biologů a textilních i stroj. materiálových inženýrů.
První část se zabývá přírodními vlákny, materiály a kompozity. Druhá část je spojena s pokročilými tepelně izolačními materiály. Třetí část je zaměřena na pokročilé akustické materiály. Čtvrtá část je kombinací diverzifikovaných vlákenných materiálů používaných v široké škále aplikací.

The current book is the second in a series of manuscripts under “Progress in Fibrous Material Science”. These books are collection of chapters dealing with state of the art technologies and the science of polymeric materials in specific. Research in this area primarily focuses on efforts to design materials at a molecular level to achieve desirable properties and applications at a macroscopic level. Much of the research is highly interdisciplinary, involving collaborations with chemists, biochemists, materials scientists, mechanical engineers and biologists. Moreover, most of the researchers and graduate students are affiliated with Department of Material Engineering, Faculty of Textile Engineering, Technical University of Liberec.
The first part deals with natural fibers, materials and composites”.
The second part is connected with advanced thermal insulation materials.
Third part is focused to advanced acoustic materials.
The fourth part is a combination of diversified fibrous materials used in a wide range of applications.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Recent Developments in Fibrous Material Science do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Recent Developments in Fibrous Material Science.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Recent Developments in Fibrous Material Science (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Recent Developments in Fibrous Material Science bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Recent Developments in Fibrous Material Science doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cizojazyčná literatura

 
Knihkupectví / Cizojazyčná literatura / Recent Developments in Fibrous Material Science