Receptury teplých pokrmů + CD ROM

Kód: 9024927

Úplný název:

Receptury teplých pokrmů + CD ROM (kol.):

Autor a popis:

Runštuk a kolektiv Jaroslav, R plus, 584 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
423 Kč (535 Kč)
  / ks  
koupit
 

V roce 2004 se Česká republika stala členem Evropské unie. Do Evropského společenství, které čítá současných 27 států Evropy jsme přinesli, tak jako řada jiných zemí, své národní tradice, zvyklosti, kulturu. Mezi ně neodmyslitelně patří i národní kuchyně, s řadou tradičních charakteristických jídel.
Tento novelizovaný soubor receptur teplých pokrmů je bezesporu největším pokladem české kuchyně, protože obsahuje prakticky všechny pokrmy, které vycházejí z letitých prověřených zkušeností a usnadňuje práci v kuchyních všem výrobním pracovníkům. Soubor je vhodným učebním doplňkem při odborné výuce studentů hotelových škol, žáků středních odborných učilišť a vzdělávacích kurzů. Souboru byla udělena doložka MŠMT ČR k zařazení do seznamu učebnic pro střední školy.
Je novelizován ve své legislativní části a tím napomáhá provozovatelům dodržovat legislativní podmínky výroby a prodeje v pohostinských zařízeních a závodech společného stravování. Doporučujeme proto všem uživatelům souboru se s touto částí důkladně seznámit.
Receptury i technologické postupy zde uvedené, odpovídají současným požadavkům racionální výživy, legislativním a hygienickým předpisům, platným v době zpracování souboru (upřesněno v "Základních informacích k používání souboru receptur"). Respektuje potřebu snižování soli, tuků, vajec nebo cukrů a přitom zachovává pestrost surovinového složení, tradiční způsob přípravy. U každé receptury je uváděna energetická hodnota v kilojoulech.
Receptury uvádějí výtěžnosti, které vycházejí z tradiční přípravy pokrmů, protože především střední a menší provozy stále připravují pokrmy tradičními technologickými postupy.
7
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Receptury teplých pokrmů + CD ROM do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Receptury teplých pokrmů + CD ROM.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Receptury teplých pokrmů + CD ROM (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Receptury teplých pokrmů + CD ROM bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Receptury teplých pokrmů + CD ROM doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Technické vědy

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Technické vědy / Receptury teplých pokrmů + CD ROM