Recepty se sníženým obsahem tuků a cholesterolu - 143 receptů

Kód: 7429678

Úplný název:

Recepty se sníženým obsahem tuků a cholesterolu - 143 receptů (Havlová Vladimíra, Jirkovská Alexandra):

Autor a popis:

Havlová Vladimíra, Jirkovská Alexandra, Vyšehrad, 98 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
134 Kč (168 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.1.2018 dopoledne. 
 

Tato publikace je určena nejen pro osoby se zvýšenou hladinou cholesterolu, ale i se zvýšenou hladinou krevních tuků (hyperlipoproteinémií), s nevhodným aterogenním složením krevních tuků (dyslipidémií), a pro ty, kteří mají sklon k srdečně-cévním komplikacím. V neposlední řadě je také vhodná pro osoby, které potřebují redukční dietu, protože snížený příjem tuků vede k redukci hmotnosti. Dozvíte se, co se v oblasti nutričních doporučení, z hlediska tuků, pro prevenci aterosklerózy a srdečně cévních onemocnění v posledních letech změnilo a proč se na nízkocholesterolovou dietu dnes díváme poněkud jinak. V předmluvě od prof. Jirkovské najdete ucelený pohled na tuky ve stravě a vysvětlení, jak tuky ovlivňují naše zdraví. Jídla vařená podle těchto receptů spolu s ostatními doporučeními mohou předcházet nebo zmírnit aterosklerózu a její následky – srdečně – cévní nemocnění. Tyto recepty jsou přepracované Recepty se sníženým obsahem cholesterolu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Recepty se sníženým obsahem tuků a cholesterolu - 143 receptů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Recepty se sníženým obsahem tuků a cholesterolu - 143 receptů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Recepty se sníženým obsahem tuků a cholesterolu - 143 receptů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Recepty se sníženým obsahem tuků a cholesterolu - 143 receptů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Recepty se sníženým obsahem tuků a cholesterolu - 143 receptů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kuchařky

 
Knihkupectví / Kuchařky / Recepty se sníženým obsahem tuků a cholesterolu - 143 receptů