Reflexologie pro začátečníky - Reflexologie chodidel a postupy pro zlepšení zdraví

Kód: 2044690

Úplný název:

Reflexologie pro začátečníky - Reflexologie chodidel a postupy pro zlepšení zdraví (Sabounchianová Stefanie): Reflexologie chodidel a postupy pro zlepšení zdraví

Autor a popis:

Sabounchianová Stefanie, Mladá fronta, 128 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
215 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.4.2018 dopoledne. 
 

Reflexní terapie získává v současné době velkou popularitu a proniká i do nejširší veřejnosti.
Jedná se o holistický způsob léčby, známý už starým civilizacím z celého světa, který dosahuje pozoruhodných výsledků díky aplikaci masáží a tlaku na chodidla. Dokáže zmírnit bolest, snížit stres, omezit úzkost, předcházet nemocem i zvýšit vitalitu. Knížka zkušené učitelky a propagátorky reflexologie Stefanie Sabounchianové obsahuje popis všech reflexních bodů spolu s postupem a názornými ilustracemi a umožňuje tak čtenářům rychle proniknout do podstaty této účinné metody.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Reflexologie pro začátečníky - Reflexologie chodidel a postupy pro zlepšení zdraví do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Reflexologie pro začátečníky - Reflexologie chodidel a postupy pro zlepšení zdraví.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Reflexologie pro začátečníky - Reflexologie chodidel a postupy pro zlepšení zdraví (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Reflexologie pro začátečníky - Reflexologie chodidel a postupy pro zlepšení zdraví bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Reflexologie pro začátečníky - Reflexologie chodidel a postupy pro zlepšení zdraví doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Reflexologie pro začátečníky - Reflexologie chodidel a postupy pro zlepšení zdraví