Regionální politika EU a naplňování principu partnerství

Kód: 2104012

Úplný název:

Regionální politika EU a naplňování principu partnerství (Dočkal Vladimír): Prípadové studie Ceské republiky, Nemecka, Francie a Slovinska

Autor a popis:

Dočkal Vladimír, Mezinárodní politologický ústav Masarykovy univerzity, 156 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
139 Kč (180 Kč)
  / ks  
koupit
 

Předkládaná publikace se ve srovnávací perspektivě zabývá regionální politikou na její realizací ve čtyřech vybraných státech Evropské unie - České republice, Francii, Německu a Slovinsku. Autoři studií vycházejí z předpokladu, že by se regionální politika teoreticky měla odvíjet v souladu s cíli EU podle principu partnerství. V jednotlivých studiích je zkoumáno, zda se tak skutečně děje. Kromě bohaté informační hodnoty nabízejí příspěvky také teoretický rozbor a aplikaci konceptů a pojmů, které nejsou v českém prostředí zcela běžné a lze je v souvislosti se studiem regionální politiky velmi dobře uplatnit.
Autory publikace jsou odborníci na regionální politiku působící na Mezinárodním politologickém ústavu MU a studenti Fakulty sociálních studií MU.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Regionální politika EU a naplňování principu partnerství do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Regionální politika EU a naplňování principu partnerství.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Regionální politika EU a naplňování principu partnerství (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Regionální politika EU a naplňování principu partnerství bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Regionální politika EU a naplňování principu partnerství doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Regionální politika EU a naplňování principu partnerství