Rembrandtovo poselství

Kód: 7303567

Úplný název:

Rembrandtovo poselství (Silva Daniel):

Autor a popis:

Silva Daniel, Domino, 350 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
223 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
 

Gabriel Allon se po posledním vyřešeném případu rozhodl zpřetrhat všechny svazky se svou kariérou tajného agenta. Na odlehlých útesech Cornwallu si užívá života se svou krásnou ženou Chiarou, ale minulost si ho stejně najde: nese podobu excentrického obchodníka s uměním Juliana Isherwooda, který má vážný problém. A ten problém nemůže vyřešit nikdo jiný než Allon.
Ve starobylém Glastonbury byl brutálně zavražděn umělecký restaurátor a následně odcizen donedávna ztracený Rembrandtův portrét. Přes prvotní neochotu se nakonec Allon uvolí nasadit své schopnosti a zkušenosti, aby přispěl k pátrání po zmizelém plátně a identitě pachatelů - a každá nalezená stopa ho utvrzuje v přesvědčení, že s obrazem jsou spojena další hrůzná tajemství.
Gabriel se tak znovu dostává do světa, kam už nikdy nehodlal vstoupit, a jeho cesty se kříží s atraktivní novinářkou z Londýna, která chce odčinit největší omyl svého života, s nepolapitelným zlodějem vzácných děl, jehož začalo tížit svědomí, a s vlivným švýcarským miliardářem, který proslul svou dobročinností, ale možná stojí v pozadí největší hrozby současného světa…
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rembrandtovo poselství do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rembrandtovo poselství.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rembrandtovo poselství (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rembrandtovo poselství bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rembrandtovo poselství doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi