Renegát (nejen) ve službách češství František hrabě Lützow

Kód: 7405355

Úplný název:

Renegát (nejen) ve službách češství František hrabě Lützow (Mazúch Lukáš):

Autor a popis:

Mazúch Lukáš, OFTIS, 224 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
105 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.11.2017 dopoledne. 
 

V názvu knihy si autor vypůjčil označení použité pro Františka hraběte Lützowa velmi výstižně na počátku 20. století Trutnovským věstníkem. Synonymem výrazu renegát je totiž odpadlík, kterým se hrabě za svého života skutečně stal. Nebylo tomu tak pouze ve smyslu užitém zmíněným periodikem, ale že se stal také odpadlíkem z řad sobě rovných, odkud se vyčlenil svým nestandardním jednáním v rámci společenských krůhů, z nichž vzešel. Základním úkolem je seznámit čtenáře s osobností výrazně spjatou s regionem východních Čech, která po 1. světové válce byla současníky často označována za prvního neoficiálního československého velvyslance ve Velké Británii. Zájemcům o tuto osobnost má předložená publikace rozšířit a prohloubit vědomí o skutcích, jež za svého života pro český národ vykonal nejen doma, ale především v zahraničí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Renegát (nejen) ve službách češství František hrabě Lützow do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Renegát (nejen) ve službách češství František hrabě Lützow.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Renegát (nejen) ve službách češství František hrabě Lützow (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Renegát (nejen) ve službách češství František hrabě Lützow bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Renegát (nejen) ve službách češství František hrabě Lützow doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Renegát (nejen) ve službách češství František hrabě Lützow