(Re)socializace v rané péči

Kód: 7395961

Úplný název:

(Re)socializace v rané péči (Šándorová Zdenka):

Autor a popis:

Šándorová Zdenka, Univerzita Pardubice, 140 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
191 Kč (270 Kč)
  / ks  
koupit
 

Složité společenské a sociální problémy si žádají komplexní řešení, na kterém se musejí podílet týmy napříč obory včetně společenskovědních. To si uvědomují i specialisté na problematiku resocializace a resocializační pedagogiky.
Jsou si vědomi její teoreticko-praktické důležitosti ve vztahu k budoucímu sociálnímu vývoji v evropském i českém prostředí. Kvalifikované analýzy a vědecké výstupy jim pomáhají se na tento sociální vývoj lépe připravit. Odborná kniha (Re)socializace v rané péči reflektuje na tento trend.
Je teoreticko-praktickou analýzou vysoce aktuálního společenského tématu. Péče o ohrožené dítě v raném věku a podpora a pomoc včetně služeb jeho rodině je diskutovaným tématem na světové, evropské i státní úrovni, tématem mezirezortním, interdisciplinárním. Na dané téma již byla realizována řada významných evropských, ale i českých výzkumných projektů s vědecko-praktickými výstupy.
Cílem knihy je poskytnout tematicky ucelené specifické odborné informace nejen zainteresovaným odborníkům, ale také těm, kteří mají zájem o hlubší vhled do problematiky. Odborná kniha svým tématem podporuje myšlenku inkluzivního prostředí ve vztahu k ohroženému dítěti a jeho rodině. Potřebné komplexní odborné služby personálně zajištěné kvalifikovaným týmem odborníků jsou významným prostředkem pro soudržnost společnosti, která si je vědoma práv dětí a jejich rodin.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit (Re)socializace v rané péči do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s (Re)socializace v rané péči.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení (Re)socializace v rané péči (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na (Re)socializace v rané péči bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S (Re)socializace v rané péči doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / (Re)socializace v rané péči