Reštart - Až dotyk smrti ho naučil žiť (slovensky)

Kód: 8950294

Úplný název:

Reštart - Až dotyk smrti ho naučil žiť (slovensky) (Leo Prema): Až dotyk Smrti ma naucil žit

Autor a popis:

Leo Prema, HLADOHLAS Group, 136 stran, jazyk - slovenština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
171 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

Príbeh o mužovi, ktorý nemal odvahu žiť ani umrieť, a tak blúdil svetom položivý. Až dotyk smrti ho naučil žiť. Keď sa naučil milovať ženu, naučila sa milovať seba i celý svet. A keď spoznal lásku, spoznal i Boha. Je to irónia ľudského osudu. Celý život čakáme na zázrak a keď nám jedného dňa zaklope na dvere, bojíme sa otvoriť. Keď predsa len otvoríme, tak ho následne vyženieme preč, pretože sme sa naučili snívať a zabudli žiť. No jediný spôsob ako spoznať lásku je stať sa ňou. Svet netvorí naše pocity. My tvoríme pocitmi svet. Človek, ktorý sa pozerá na svet, sa zároveň díva do zrkadla. A vidí odraz svojich myšlienok a emócií, svoj vlastný výtvor. Hlavný hrdina príbehu Teo je svetoznámym spisovateľom, ktorého obdivujú tisíce ľudí po celom svete. Má nádhernú ženu, peniaze, slávu... Má všetko po čom môže človek túžiť. Nič však netrvá večne a Teo prichádza o všetko, no najmä sám o seba. Uvedomí si, že celý život sa snažil naplniť predstavy svojho okolia, a tak nikdy nežil svoj vlastný život.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Reštart - Až dotyk smrti ho naučil žiť (slovensky) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Reštart - Až dotyk smrti ho naučil žiť (slovensky).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Reštart - Až dotyk smrti ho naučil žiť (slovensky) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Reštart - Až dotyk smrti ho naučil žiť (slovensky) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Reštart - Až dotyk smrti ho naučil žiť (slovensky) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Reštart - Až dotyk smrti ho naučil žiť (slovensky)