Rezidence francouzské královské rodiny (nejen) v 17. století

Kód: 8724121

Úplný název:

Rezidence francouzské královské rodiny (nejen) v 17. století (Holštejn Radomil):

Autor a popis:

Holštejn Radomil, Dvořák Petr, 211 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
221 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.11.2017 dopoledne. 
 

Autor ve své knize provází sídly francouzských panovníků, valoiských i bourbonských, rozesetých po Paříži a jejím blízkém i vzdálenějším okolí, včetně Loiry, a tak čtenáři navštíví Louvre, Tuilerie či dnes málo známý Tournelles, Versailles, Trianon nebo Marly, také Chambord, Blois a další zámky a paláce. Pochopitelně nevynechají Vincennes, Saint - Germain, Fontainebleau nebo Compiegne.

Rovněž členové královské rodiny (děti, levobočci, sourozenci, bratranci a sestřenice) se realizovali - zejména 2. polovina 17. a předrevoluční 18. století tomu vyloženě přály -, a tak čtenář nahlédne do Meudonu, Sceaux, Rambouilletu, Saint - Cloud, Choisy, Chantilly i jinam a příbuzné také navštíví i v jejich pařížských palácích: Palais - Royal, Soissonsu, Petit - Bourbonu, Lucemburkém či Bourbonském paláci.

Jako červená nit se vyprávěním vinou osudy Francie i královské rodiny v mnoha samostatných medailoncích. Knihu doplňuje bohatý obrazový materiál, genealogické tabulky a schematické mapky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rezidence francouzské královské rodiny (nejen) v 17. století do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rezidence francouzské královské rodiny (nejen) v 17. století.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rezidence francouzské královské rodiny (nejen) v 17. století (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rezidence francouzské královské rodiny (nejen) v 17. století bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rezidence francouzské královské rodiny (nejen) v 17. století doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie

 
Knihkupectví / Historie / Rezidence francouzské královské rodiny (nejen) v 17. století