Říkadla a písničky pro nejmenší dětičky + Posloucháme ZOO 2CD

Kód: 4205189

Úplný název:

Říkadla a písničky pro nejmenší dětičky + Posloucháme ZOO 2CD (kol.):

Autor a popis:

Popron Média, 0 stran, jazyk - CZ, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
135 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Unikátní komplet pro děti od 3 let! Moderátorka Klára Doležalová učí děti nejznámější národní písničky, lidová říkadla a seznamuje je s hlasy zvířátek ze ZOO.
Říkadla a písničky pro nejmenší dětičky CD
Tradiční česká říkadla (Paci, paci, Ententýky, Polámal se mraveneček), známé národní písničky (Já do lesa nepojedu, Kočka leze dírou, Pec nám spadla) namluvila a s dětmi nazpívala herečka a moderátorka Klára Doležalová. S některými popěvky (Zlatá brána, Kolo, kolo mlýnský, Halí belí ...) jí pomohla dcera Natálka.

Posloucháme... ZOO CD
Zábavná a poučná zvuková procházka po ZOO seznamuje děti se zvířaty z celého světa. Moderátorka Klára Doležalová a dvě děti - Lucka a Tomáš - prožijí v napínavém příběhu den v zoologické zahradě a dozví se mnoho zajímavého o životě nejznámějších druhů zvířat. Nahrávka obsahuje množství autentických zvířecích hlasů a zvuků a díky tomu neustále poutá dětskou pozornost. Děti uslyší troubení slonů, řev lvů i vřískot opic. Dozví se, čím se živí tygři, proč jsou zebry pruhované a kolik váží slon. CD „ZOO“ v sobě spojuje dobrodružný příběh s naučnými prvky, obsahuje originální zvuky a také poslechový test, dětské písničky a jejich karaoke verze.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Říkadla a písničky pro nejmenší dětičky + Posloucháme ZOO 2CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Říkadla a písničky pro nejmenší dětičky + Posloucháme ZOO 2CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Říkadla a písničky pro nejmenší dětičky + Posloucháme ZOO 2CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Říkadla a písničky pro nejmenší dětičky + Posloucháme ZOO 2CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Říkadla a písničky pro nejmenší dětičky + Posloucháme ZOO 2CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy pro děti

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audioknihy pro děti / Říkadla a písničky pro nejmenší dětičky + Posloucháme ZOO 2CD