Rinosinusitidy

Kód: 2044175

Úplný název:

Rinosinusitidy (Shalek Petr, MUDr., Ph.D.):

Autor a popis:

Shalek Petr, MUDr., Ph.D., Mladá fronta, 264 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
312 Kč (390 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.1.2018 dopoledne. 
 

Rinosinusitidy, díky četnosti svého výskytu a významnému snížení kvality života nemocných představují závažný zdravotní problém, který se rovněž nezanedbatelně odráží v ekonomické zátěži společnosti.
Jedná se o heterogenní skupinu onemocnění různých etiologií a patofyziologických mechanizmů, se kterými jsou denně konfrontováni nejen otorinolaryngologové, ale i praktičtí lékaři, pediatři a tato problematika přesahuje rovněž do oborů alergologie a pneumologie.
Publikace si klade za cíl nabídnout ucelený pohled na problematiku rinosinusitid od etiologie, patofyziologie, diagnostiky až po jejich léčbu, na základě současné úrovně poznání tohoto onemocnění a v souladu s poznatky medicíny založené na důkazech. Kromě základních forem akutních a chronických rinosinusitid je ve zvláštních oddílech monografie zmíněna i pediatrická problematika, vztah patologie v oblasti horních a dolních dýchacích cest, úloha alergie v patofyziologii rinosinusitid či mykotické záněty. V neposlední řadě je věnována pozornost komplikacím rinosinusitid.
Kniha by měla sloužit nejen k pre- a postrgraduálnímu studiu pro otorinolaryngology, ale rovněž k doplnění informací pro ostatní odbornosti, které přicházejí s tímto onemocněním do kontaktu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rinosinusitidy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rinosinusitidy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rinosinusitidy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rinosinusitidy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rinosinusitidy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Rinosinusitidy