Rockové sólo

Kód: 2690385

Úplný název:

Rockové sólo (Scott Kylie): Z cyklu Stage Dive (2)

Autor a popis:

Scott Kylie, BARONET, 320 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
209 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.11.2017 dopoledne. 
 

Co uděláte, když si zrovna potřebujete vylepšit image? Najdete si slušnou a hezkou dívku, z níž uděláte svou snoubenku. O bubeníkovi oblíbené rockové skupiny Stage Dive Mallu Ericsonovi se v poslední době v novinách nepíše zrovna lichotivě, a zdá se, že nejlepším řešením je usadit se a najít si vhodnou přítelkyni. Aspoň na nějakou dobu, aby utichly pomluvy. Jenže to by nesměl potkat tu pravou…

Když se Anne vydá na večírek se svými přáteli, netuší, že se tu setká s idolem, jehož plakáty měla v mládí vylepené po zdech pokojíčku. A už vůbec nečeká, že by se s ní tenhle sexy kluk začal bavit - natož, aby jí pomohl vyřešit problém, do něhož se ne vlastní vinou dostala. Nápad, že bude hrát roli jeho nové přítelkyně a snoubenky, se jí zdá docela zábavný. I když ví, že trávit čas ve společnosti sexy bubeníka, který obráží jeden bouřlivý a divoký večírek za druhým, nemůže skončit dobře!

Jejich nespoutané rockové sólo, které jim život nabízí, je plné zvratů - jednou nahoře, podruhé dole. Podaří se jim ustát všechny nástrahy, které jim okolní svět připraví?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rockové sólo do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rockové sólo.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rockové sólo (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rockové sólo bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rockové sólo doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Světová současná literatura