Rodinné domy - Rodinný dům s bonusem - Náš dům XXIV.

Kód: 9052297

Úplný název:

Rodinné domy - Rodinný dům s bonusem - Náš dům XXIV. (kol.):

Autor a popis:

Atelier NÁŠ DŮM s.r.o, 180 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
66 Kč (95 Kč)
  / ks  
koupit
 

Katalog nabízí velký výběr typových projektů rodinných domů včetně novinek a mnoha zajímavých informací týkajících se výběru, přípravy a stavby rodinného domu.

Součástí nabídky v katalogu je i nabídka INDIVIDUÁLNÍCH PROJEKTŮ rodinných domů včetně ukázek individuálních řešení projektů rodinných domů.

V tomto novém katalogu je prezentována nabídka služeb firmy Atelier NÁŠ DŮM s.r.o. od projektů typových a individuálních rodinných domů, PENB, osazení RD na parcel, rekonstrukcí rodinných domů, posouzení stavební parcely, posouzení stávajícího domu (bytu) před zakoupením a další služby související s výstavbou rodinného domu či bydlením.

Jak už napovídá samotný název, katalog bude prezentovat atraktivní balíček bonusů pro zákazníky s projektem rodinného domu od firmy Atelieru NÁŠ DŮM s.r.o..

Balíček výhod poskytne stavitelům rodinných domů firma Raab Karcher - významný prodejce stavebnin s 50 pobočkami po celé republice.

Stavebníci s projektem rodinného domu zakoupeného u Atelieru NÁŠ DŮM s.r.o. získají:
- finanční prémii až 30 000 Kč v hotovosti při odběru materiálu pro výstavbu rodinného domu
- individuální cenovou nabídku na výstavbu rodinného domu + dopravu materiálu zdarma
- věrnostní kartu RK BONUS (získávání bonus bodů do věrnostního programu) + 5% sleva na veškeré nákupy ve stavebninách Raab Karcher
- garanci realizační firmy (doporučení realizační stavby v regionu výstavby)

V katalogu NÁŠ DŮM XXIV naleznou zájemci o výstavbu rodinných domů naší nabídku 650 originálních řešení projektů rodinných domů, které jsou navrženy a projektovány ve 3 energetických třídách - C - vyhovující, B - úsporná, A - velmi úsporná.

Všechny projekty umožňují volbu ze 4 konstrukčních materiálů pro výstavbu: pálená cihla, pórobeton, vápenopískové zdivo, dřevostavba.

V katalogu bude kromě projektů domů prezentována nabídka celkem 45 domů s garantovanou cenou realizace již od 767 500,- Kč.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rodinné domy - Rodinný dům s bonusem - Náš dům XXIV. do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rodinné domy - Rodinný dům s bonusem - Náš dům XXIV..
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rodinné domy - Rodinný dům s bonusem - Náš dům XXIV. (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rodinné domy - Rodinný dům s bonusem - Náš dům XXIV. bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rodinné domy - Rodinný dům s bonusem - Náš dům XXIV. doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hobby a domácnost

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Rodinné domy - Rodinný dům s bonusem - Náš dům XXIV.