Rodinné domy - Rodinný dům s bonusy nad rámec běžných slev - Náš dům XXVI.

Kód: 9052299

Úplný název:

Rodinné domy - Rodinný dům s bonusy nad rámec běžných slev - Náš dům XXVI. (kol.): NÁŠ DUM XXVI

Autor a popis:

Ateliér Náš dům, 164 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
66 Kč (96 Kč)
  / ks  
koupit
 

Katalog nabízí velký výběr typových projektů rodinných domů, mnoho zajímavých informací týkajících se výběru, přípravy a stavby rodinného domu. Součástí nabídky v katalogu je i nabídka INDIVIDUÁLNÍCH PROJEKTŮ rodinných domů včetně ukázek individuálních řešení projektů rodinných domů. Katalog bude prezentovat program BONUSDŮM, který jsme pro zákazníky připravili společně s firmou RAAB KARCHER a významnými dodavateli stavebních materiálů, výrobků a služeb. Balíček výhod poskytne stavitelům rodinných domů firma Raab Karcher - významný prodejce stavebnin s 50 pobočkami po celé republice. Stavebníci s projektem rodinného domu zakoupeného u Atelieru NÁŠ DŮM s.r.o. získají nad rámec běžných slev: - finanční prémii až 40 000 Kč v hotovosti při odběru materiálu pro výstavbu rodinného domu - individuální cenovou nabídku na výstavbu rodinného domu + dopravu materiálu zdarma - věrnostní kartu RK BONUS (získávání bonus bodů do věrnostního programu) + 5% sleva na veškeré nákupy ve stavebninách Raab Karcher - garanci realizační firmy (doporučení realizační stavby v regionu výstavby) V katalogu NÁŠ DŮM XXVI naleznou zájemci o výstavbu rodinných domů naší nabídku 650 originálních řešení projektů rodinných domů, které jsou navrženy a projektovány ve 3 energetických třídách - C - vyhovující, B - úsporná, A - velmi úsporná. Všechny projekty umožňují volbu ze 4 konstrukčních materiálů pro výstavbu: pálená cihla, pórobeton, vápenopískové zdivo, dřevostavba. V katalogu bude kromě projektů domů prezentována nabídka celkem 45 domů s garantovanou cenou realizace již od 770.000,- Kč + DPH.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rodinné domy - Rodinný dům s bonusy nad rámec běžných slev - Náš dům XXVI. do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rodinné domy - Rodinný dům s bonusy nad rámec běžných slev - Náš dům XXVI..
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rodinné domy - Rodinný dům s bonusy nad rámec běžných slev - Náš dům XXVI. (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rodinné domy - Rodinný dům s bonusy nad rámec běžných slev - Náš dům XXVI. bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rodinné domy - Rodinný dům s bonusy nad rámec běžných slev - Náš dům XXVI. doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hobby a domácnost

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Rodinné domy - Rodinný dům s bonusy nad rámec běžných slev - Náš dům XXVI.