Rodinný dům ze všech stran - Na co jste se báli zeptat svého architekta

Kód: 2473607

Úplný název:

Rodinný dům ze všech stran - Na co jste se báli zeptat svého architekta (Rampich Jan):

Autor a popis:

Rampich Jan, Grada, 224 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
84 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
 

Autor přináší populární formou základní informace o výstavbě rodinného domu, přitom čtenáře nezahlcuje čísly a paragrafy. Celkovou čtivost podpoří i barevné žánrové ilustrace a fotografie cca 15 - 25 zdařilých rodinných domů soudobé produkce a rovněž několik fotografií domů nepodařených pro ilustraci principů v jednotlivých kapitolách popisovaných. Kapitoly se zabývají jednotlivými aspekty výstavby rodinného domku - od výběru parcely, problematiky domu na svahu, smysluplně fungující dispozice, barevné řešení stavby a aspekty vzájemného soužití (skupinové bydlení, soužití generací, sousedské vztahy) a aspekty výběru architekta (jak poznat dobrého architekta, ceny prací, úskalí stavebního zákona) a stavební firmy atd.

Nahlédnout do Rodinný dům ze všech stran - Na co jste se báli zeptat svého architekta Nahlédnout do Rodinný dům ze všech stran - Na co jste se báli zeptat svého architekta

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rodinný dům ze všech stran - Na co jste se báli zeptat svého architekta do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rodinný dům ze všech stran - Na co jste se báli zeptat svého architekta .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rodinný dům ze všech stran - Na co jste se báli zeptat svého architekta (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rodinný dům ze všech stran - Na co jste se báli zeptat svého architekta bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Rodinný dům ze všech stran - Na co jste se báli zeptat svého architekta doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hobby a domácnost

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Rodinný dům ze všech stran - Na co jste se báli zeptat svého architekta