Rok 2012 aneb co nás čeká

Kód: 8741306

Úplný název:

Rok 2012 aneb co nás čeká (Blechová Zdenka):

Autor a popis:

Blechová Zdenka, Zdenka Blechová, 244 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
130 Kč (190 Kč)
  / ks  
koupit
 

Rok 2012 aneb co nás čeká je publikace, kterou pro všechny kdo očekávají předpovídaný konec světa s napětím a zvědavostí, napsala Zdenka Blechová. Autorka před lety prošla regresivní autentickou terapií do vývoje planety Země a ve svých knihách vychází z těchto zkušeností.
Konec světa je fenomén, který prochází dějinami a filozofií všech civilizací. Lidé jakmile vytvoří trvalé nebo kulturní hodnoty, začnou být fascinováni vlastním koncem a zánikem těchto hodnot. Předpovědi mají charakter věštby, konce času vyjádřením prostřednictvím nepokračujícího kalendáře nebo očekávaným příchodem mesiáše.
Kniha Rok 2012 je rozdělena na dvě části. První se zabývá „Přípravou na rok 2012“ a ve druhé části autorka čtenáře informuje „Jak žít po roce 2012“. V rámci přípravy na konec světa doporučuje změnit myšlení. Jenom obrat v lidském myšlení může zachránit přírodu před námi samými. Zdenka Blechová dále vysvětluje, jak může lidem pomoci Vesmírná rada v nové epoše, kdy lidstvo čeká život v duchovním světle.
Druhá část knihy obsahuje informace o tom, jak po roce 2012 budou probíhat procesy v myšlení lidí. Očekává přeprogramování každé duše na vyšší úroveň. Tato změna zajistí úplně jiné a odlišné vnímání hodnot. Život ve světle čeká na každého po roce 2012.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rok 2012 aneb co nás čeká do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rok 2012 aneb co nás čeká.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rok 2012 aneb co nás čeká (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rok 2012 aneb co nás čeká bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rok 2012 aneb co nás čeká doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti