Rok malých dobrodružství, výzkumů, objevů, her, tvůrčích pokusů, zkoušek všestranné zdatno

Kód: 2422112

Úplný název:

Rok malých dobrodružství, výzkumů, objevů, her, tvůrčích pokusů, zkoušek všestranné zdatno (Zapletal Miloš):

Autor a popis:

Zapletal Miloš, Knižní klub, 248 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
279 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
 

Všestranný program pro volný čas dospívajících chlapců a děvčat, vedoucí k tvořivé činnosti, obsahuje mimo jiné i dvanáct neobvyklých "trojbojů zdatnosti". V každém trojboji čtenář svádí boj jen se sebou, se svou leností, nestálostí a nedostatečnou sebedůvěrou. Dokážete to, kluci a holčičky?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rok malých dobrodružství, výzkumů, objevů, her, tvůrčích pokusů, zkoušek všestranné zdatno do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rok malých dobrodružství, výzkumů, objevů, her, tvůrčích pokusů, zkoušek všestranné zdatno.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rok malých dobrodružství, výzkumů, objevů, her, tvůrčích pokusů, zkoušek všestranné zdatno (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rok malých dobrodružství, výzkumů, objevů, her, tvůrčích pokusů, zkoušek všestranné zdatno bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rok malých dobrodružství, výzkumů, objevů, her, tvůrčích pokusů, zkoušek všestranné zdatno doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kuchařky

 
Knihkupectví / Kuchařky / Rok malých dobrodružství, výzkumů, objevů, her, tvůrčích pokusů, zkoušek všestranné zdatno