Rok pod Jižním křížem - Na plachetnici na cestě kolem světa 2 - Ostrovy Pacifiku a treky n

Kód: 8691275

Úplný název:

Rok pod Jižním křížem - Na plachetnici na cestě kolem světa 2 - Ostrovy Pacifiku a treky n (kol.): Na plachetnici kolem sveta. Cást 2. - Ostrovy Pacifiku a treky na Novém Zélandu

Autor a popis:

Honsovi Jana a Otakar, KRIGL, 162 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
171 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Před necelými dvěma roky jsme vypluli s plachetnicí IRMA na cestu kolem světa. Svoje zážitky z první etapy , která skončila v Panamě, jsme popsali v knížce „ Odhoď lana“. Před námi nekonečné vody Pacifiku. Poplujte s námi a našimi kamarády Zdeňkem a Martinem na Galapágy a do Francouzské Polynésie. Podělíme se o zážitky z plavby i o poznatky z těchto odlehlých, civilizací stále ještě výrazně nezasažených oblastí. Slunce, zpěv a tanec, modré moře, modré nebe. Milí , pohostinní a snad i šťastní lidé. Polynésii jsme velmi neradi opouštěli, ale blížící s cyklonová sezóna nás hnala dál. Suwarrow, Niue, Tonga . Každý ostrov trochu jiný ale v jednom podobné. Stejně jako v Polynésii životní podmínky podstatně skromnější než v Evropě. Život jednodušší ale hlavně klidnější. Dlouhá plavba z Tonga nás dovedla na Nový Zéland. Můžete s námi procestovat oba hlavní ostrovy. Vychutnat krásu novozélandské přírody - horké prameny, potoky, jezera , řeky a hory. Projít většinu treků z tzv. Great Walks. Ostrovy Pacifiku,zejména Polynésie a Nový Zéland nás doslova nadchly.Už se do těchto míst nevrátíme, ale v myslích nám zůstanou navždy. Ať i Tobě, milý čtenáři přinese tato knížka podobný zážitek nebo ještě lépe impuls k osobnímu poznání. Vyprávění o roku pod Jižním křížem končí. Ale my pod ním ještě zůstáváme.
Po skončení cyklonové sezóny poplujeme z Nového Zélandu na Fidži, Vanuatu, Novou Kaledonii a Austrálii do Indonésie.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rok pod Jižním křížem - Na plachetnici na cestě kolem světa 2 - Ostrovy Pacifiku a treky n do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rok pod Jižním křížem - Na plachetnici na cestě kolem světa 2 - Ostrovy Pacifiku a treky n.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rok pod Jižním křížem - Na plachetnici na cestě kolem světa 2 - Ostrovy Pacifiku a treky n (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rok pod Jižním křížem - Na plachetnici na cestě kolem světa 2 - Ostrovy Pacifiku a treky n bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rok pod Jižním křížem - Na plachetnici na cestě kolem světa 2 - Ostrovy Pacifiku a treky n doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Rok pod Jižním křížem - Na plachetnici na cestě kolem světa 2 - Ostrovy Pacifiku a treky n