Rok se Sárou - Učím se, tvořím, zahradničím, vařím a bavím se podle ročních období

Kód: 2422220

Úplný název:

Rok se Sárou - Učím se, tvořím, zahradničím, vařím a bavím se podle ročních období (Kay Sarah):

Autor a popis:

Kay Sarah, Knižní klub, 120 stran, jazyk - CZ, 2008

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
199 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

Rok se Sárou je kniha určená nejmenším školačkám. Pro každý měsíc v roce zde najdou zajímavé informace, lidové pranostiky a obyčeje, návody, podle kterých si můžou vytvořit pěkné doplňky, a recepty na jednoduchá jídla. Půvabné, něžné ilustrace Sarah Kay okouzlí malé slečny, jejich maminky i babičky.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rok se Sárou - Učím se, tvořím, zahradničím, vařím a bavím se podle ročních období do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rok se Sárou - Učím se, tvořím, zahradničím, vařím a bavím se podle ročních období.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rok se Sárou - Učím se, tvořím, zahradničím, vařím a bavím se podle ročních období (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rok se Sárou - Učím se, tvořím, zahradničím, vařím a bavím se podle ročních období bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rok se Sárou - Učím se, tvořím, zahradničím, vařím a bavím se podle ročních období doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dívčí knihy

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Dívčí knihy / Rok se Sárou - Učím se, tvořím, zahradničím, vařím a bavím se podle ročních období