Rok Vodního draka - Horoskopy starých čínských Mistrů 2012

Kód: 9047202

Úplný název:

Rok Vodního draka - Horoskopy starých čínských Mistrů 2012 (Joachimová Eva):

Autor a popis:

Joachimová Eva, Karpana, 280 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
136 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Žijeme ve věku vědeckých informací, nicméně stále více se obracíme k empirickým znalostem našich předků. Dlouho se zatracovala původní dávná umění ve jménu vědy. Pokusy a omyly jsme museli dojít k poznání, že mezi nebem a zemí se vyskytují oblasti, které se jaksi do šuplíků současné vědy nevejdou.
Jedním z vědění dávných dob je tajemné čínské umění starých Mistrů - HAM YU. Přináší nám obrovské množství informací. Střípek z nich přináší kniha energií dní pro rok 2012 - rok Vodního draka. Dostáváte do rukou jedinečné údaje tří cyklů Letící hvězdy, využívané v dnes moderním FENG SHUI .
Využití časoprostorových informací se ale vztahuje i k medicíně a obecně všem oblastem našeho života. V příštích knihách energií dní budeme postupně rozšiřovat pohled na tyto oblasti tak, abychom dokázali náš život opravdu řídit, stejně jako řídíme auto podle nápovědy navigace.
Čínský kalendář, sledující den po dni ubíhání času již 4710 let, představí 22. ledna 2012 ve 23 hodin rok Vodního draka.

Vodní drak
přebírá vládu od Kovového zajíce. Bude vládnout pátému roku velmi zajímavého období:
• období posledního dvanáctiletí Země
• období posledního šedesátiletí
• období prvního stoosmdesátiletí
• období nového devítisetletí
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rok Vodního draka - Horoskopy starých čínských Mistrů 2012 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rok Vodního draka - Horoskopy starých čínských Mistrů 2012.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rok Vodního draka - Horoskopy starých čínských Mistrů 2012 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rok Vodního draka - Horoskopy starých čínských Mistrů 2012 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rok Vodního draka - Horoskopy starých čínských Mistrů 2012 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Rok Vodního draka - Horoskopy starých čínských Mistrů 2012