Role Ruska v konfliktech a oficiálních mírových procesech v Abcházii a Jižní Osetii v lete

Kód: 8728434

Úplný název:

Role Ruska v konfliktech a oficiálních mírových procesech v Abcházii a Jižní Osetii v lete (Hoch Tomáš, Souleimanov Emil):

Autor a popis:

Hoch Tomáš, Souleimanov Emil,, Auditorium, 100 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
143 Kč (200 Kč)
  / ks  
koupit
 

Koncem roku 2011 uplynulo již dvacet let od rozpadu Sovětského svazu. Zatímco patnácti svazovým republikám v rámci SSSR bylo mezinárodní uznání garantováno, autonomním republikám ani autonomním oblastem v rámci jednotlivých svazových republik se již výsady mezinárodního uznání jejich samostatnosti nedostalo. Velmi heterogenní etnická i náboženská struktura populace, podpořena mnoha historickými křivdami a množstvím autonomních subjektů, vedla k tomu, že rozpad SSSR probíhal nejproblematičtěji v oblasti jižního Kavkazu. Tento region se stal počátkem devadesátých let 20. století dějištěm mnoha ozbrojených konfliktů. Dvěma z nich, konfliktům v Abcházii a Jižní Osetii, se věnuje tato publikace.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Role Ruska v konfliktech a oficiálních mírových procesech v Abcházii a Jižní Osetii v lete do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Role Ruska v konfliktech a oficiálních mírových procesech v Abcházii a Jižní Osetii v lete.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Role Ruska v konfliktech a oficiálních mírových procesech v Abcházii a Jižní Osetii v lete (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Role Ruska v konfliktech a oficiálních mírových procesech v Abcházii a Jižní Osetii v lete bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Role Ruska v konfliktech a oficiálních mírových procesech v Abcházii a Jižní Osetii v lete doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Role Ruska v konfliktech a oficiálních mírových procesech v Abcházii a Jižní Osetii v lete