Role státu v krizových obdobích v první polovině 20. století

Kód: 8678129

Úplný název:

Role státu v krizových obdobích v první polovině 20. století (Fabianková Klára): v první polovině 20. století

Autor a popis:

Fabianková Klára, Agentura Pankrác, 168 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
165 Kč (230 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.1.2018 dopoledne. 
 

Publikace představuje vybrané aspekty postihující význam a efektivitu státních zásahů v krizových momentech hospodářsko-politických dějin, konkrétně v období hospodářských krizí, válečných příprav a válečného konfliktu, tak jako poválečné obnovy. Zaměřuje se na země střední a západní Evropy (jedná se zejména o Německo, Československo a Velkou Británii), ale i na Spojené státy americké.

Jednotlivé kapitoly publikace jsou agregací poznatků a myšlenek v rámci analýzy konkrétní historické epochy vyznačující se výraznou hospodářsko-politickou nestabilitou přinášející diskuzi nad možnostmi, riziky a přínosy aktivní hospodářské politiky aplikované v rámci světového hospodářství. Poukazuje na skutečnost, že státní zásahy nebyly pouze momentální reakcí na krizová období, ale vyplývaly z předchozího dlouhodobějšího hospodářského a politického vývoje.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Role státu v krizových obdobích v první polovině 20. století do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Role státu v krizových obdobích v první polovině 20. století.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Role státu v krizových obdobích v první polovině 20. století (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Role státu v krizových obdobích v první polovině 20. století bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Role státu v krizových obdobích v první polovině 20. století doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Role státu v krizových obdobích v první polovině 20. století