Rostlinopis aneb Podivuhodné pravdy a výmysly ze zeleného světa

Kód: 8706062

Úplný název:

Rostlinopis aneb Podivuhodné pravdy a výmysly ze zeleného světa (Dvořák Jiří, Skálová Alžběta):

Autor a popis:

Dvořák Jiří, Baobab, 72 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
217 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

Tato kniha je určena všem dětem, které se nespokojí s jednoduchým vysvětlením a často kladou rodičům otázku proč. Proč na akátu žijí mravenci, proč kopřiva žahá, proč cibule štípe do očí a proč musí mít kytky kořeny v zemi? Jaká byla první rostlina na světě, kdo vypěstoval sladký hrášek a je pravda, že nejdražší kávu na světě kakají cibetky? Rostlinopis v podání Jiřího Dvořáka a Alžběty Skálové mohou také použít učitelé, když se děti při vyučování přírodopisu nudí: příroda je plná malých napínavých dobrodružství i hrdinných příběhů, hádanek a neuvěřitelných tajemství. A v neposlední řadě je to i knížka rodinná: malým dětem bude stačit hádanka nebo veršovánka, větší děti se začtou do příběhu s dobrým koncem a dospělí se budou divit, kolik toho nevěděli. Jiří Dvořák je autorem několika dětských knih (Slepice a televize, Minimax a mravenec, Stromovka) a s ilustrátorkou Alžbětou Skálovou se setkali v knize Zpátky do Afriky (na listopad 2012 se připravuje již 3. vydání).
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rostlinopis aneb Podivuhodné pravdy a výmysly ze zeleného světa do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rostlinopis aneb Podivuhodné pravdy a výmysly ze zeleného světa.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rostlinopis aneb Podivuhodné pravdy a výmysly ze zeleného světa (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rostlinopis aneb Podivuhodné pravdy a výmysly ze zeleného světa bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Rostlinopis aneb Podivuhodné pravdy a výmysly ze zeleného světa doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro děti

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Beletrie pro děti / Rostlinopis aneb Podivuhodné pravdy a výmysly ze zeleného světa