Rovnice štěstí - Nic nechtít + cokoliv dělat = vše mít

Kód: 8781411

Úplný název:

Rovnice štěstí - Nic nechtít + cokoliv dělat = vše mít (Pasricha Neil):

Autor a popis:

Pasricha Neil, Lucka Bohemia, 280 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
186 Kč (259 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.2.2018 dopoledne. 
 

Odemkněte devět tajemství ke štěstí!
Neil Pasricha, narozený v r. 1979, je absolvent Harvardu, představitel Walmartu, autor několika bestsellerů, manžel a otec. Více než deset let se u největších světových společností zabývá rozvojem schopností vůdčích osobností. Na toto téma pořádá přednášky po celém světě a prodal již přes milion výtisků svých knih.
Po letech úspěšné činnosti si však uvědomil, že lidé, které vedl a vzdělával, i ti, s nimiž spolupracoval, měli jednu věc společnou: téměř nikdo z nich nebyl šťastný.
Být šťastný je totiž ta největší výzva, jaké člověk čelí, a to každý den, ať jde o vrcholového manažera či matku v domácnosti nebo třeba studenta. V předkládané publikaci autor nabízí praktické reálné návody, jak dojít ke šťastnému prožívání života, akční knihu, kterou můžete používat každý den. Dozvíte se v ní, jak nic nechtít, cokoliv dělat a vše mít. Pokud vám to zní v lepším případě jako protimluvy, v jiném případě jako čirý nesmysl, znamená to, že jste se ještě neseznámili s devíti tajemstvími, která vás dovedou ke štěstí.
Každé „tajemství“ popisuje část našeho života: jak se vnímáme, jaké jsou naše hodnoty, obavy, plány – celé naše žití. Autor je popisuje na základě vlastních zkušeností a poznatků i zkušeností ostatních lidí, nespoléhá se přitom na neosvědčené, zastaralé či vyvrácené teorie. Tajemství jsou popsána tak, abyste se v nich poznali, a jsou doplněna návodem, jak je uvést do praxe. Nikoliv přes složité výpočty a diagramy, ale pomocí návodů krok za krokem, srozumitelných náčrtků a výsledků výzkumů.
K dosažení štěstí totiž není zapotřebí zasvětit život studiu osvícení v dalekém Tibetu. Všechna tajemství, všechny klíče k odemknutí vlastního štěstí jsou obsaženy v nás, ale my je opomíjíme a přehlížíme. Vědomě či nevědomky hledáme štěstí složitou cestou kdesi daleko. Štěstí se ale skrývá v každém člověku a pomocí devíti tajemství mu pomůžete na světlo.
A je tu ještě jedna nezanedbatelná výhoda: nemusíte ovládnout všech devět tajemství najednou. Ale čím víc jich postupně ovládnete, tím šťastnější budete.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rovnice štěstí - Nic nechtít + cokoliv dělat = vše mít do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rovnice štěstí - Nic nechtít + cokoliv dělat = vše mít.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rovnice štěstí - Nic nechtít + cokoliv dělat = vše mít (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rovnice štěstí - Nic nechtít + cokoliv dělat = vše mít bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rovnice štěstí - Nic nechtít + cokoliv dělat = vše mít doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Rovnice štěstí - Nic nechtít + cokoliv dělat = vše mít