Rozbité okno

Kód: 7303429

Úplný název:

Rozbité okno (Deaver Jeffery):

Autor a popis:

Deaver Jeffery, Domino, 498 stran, jazyk - CZ, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
215 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
 

Můžeme se ubránit člověku, který o nás ví úplně všechno?
Svět se přehoupl do 21. století a ze sběratelů kostí se stali sběratelé dat. Klíč k penězům a moci drží ten, kdo disponuje největším počtem informací o našich kreditních kartách, zdravotní dokumentaci nebo nákupních zvyklostech. Může to být komerční firma, může to být slídivá vláda... a může to být i vraždící psychopat.
Ten muž získal přístup do databází největší informační společnosti v Americe a využívá získaných informací k tomu, aby pronikl do života vytipovaných obětí, které zavraždí a vinu následně svalí na nevinné občany. Vše nasvědčuje tomu, že nalezl recept na dokonalou vraždu - jenže pak se jedním z jeho obětních beránků stane bratranec kriminalisty Lincolna Rhyma.
Rhyme se uvolí zoufalému bratranci pomoci a postupně začne rozplétat zločinnou pavučinu upředenou pachatelem posedlým touhou sbírat: pouličním haraburdím počínaje a intimními detaily cizích životů konče. Během tří dnů zažije kriminalista desítky zápletek, zádrhelů a zvratů a odhalí bezpočet šokujících informací o krádežích totožnosti a obchodování s daty. Proti němu tentokrát stojí pachatel nového věku: muž vyznávající vizi, že nejspolehlivější smrtící zbraní jsou informace...
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rozbité okno do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rozbité okno.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rozbité okno (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rozbité okno bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rozbité okno doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi