Rozkazy z Berlína

Kód: 7473456

Úplný název:

Rozkazy z Berlína (Tolkien Simon):

Autor a popis:

Tolkien Simon, KNIHA ZLÍN, 352 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
280 Kč (389 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 29.9.2017 dopoledne. 
 

Strhující thriller z období druhé světové války se odehrává v roce 1940. Po pádu Francie je Londýn dnem i nocí bombardován německými vzdušnými silami a dvojitý agent zavrtaný v samém srdci britské tajné služby MI6 dostává rozkaz z Berlína, aby zavraždil Winstona Churchilla a tím zvrátil průběh války. Hitler věří, že po odstranění Churchilla Anglie uzavře s Německem mír.
Alberta Morrisona, bohatého vdovce a bývalého šéfa MI6, někdo shodí přes zábradlí před jeho londýnským bytem. Dopadne mrtvý přímo k nohám své dcery Avy, která však ve tmě nedokáže rozeznat prchajícího útočníka. Na místo činu jsou vysláni dva detektivové Scotland Yardu, inspektor Quaid a mladý detektiv konstábl Trave. Quaid je přesvědčen, že jde o jasný případ domácí rozepře, ale Trave si není tak jistý.
V kapse mrtvého se najde lístek se záhadným textem a od Morrisonovy dcery se dozvídá o podivném vzkazu, který jejího otce rozrušil. Pouze detektiv Trave a dcera zavražděného mohou celý oříšek rozlousknout a zmařit chystané spiknutí, jenže čas neúprosně běží a všechny okolnosti hrají proti nim…
Simon Tolkien sugestivně vykresluje do detailů atmosféru válečného Londýna, příběh prokládá řadou historických reálií a drží čtenáře v napětí až do poslední stránky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rozkazy z Berlína do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rozkazy z Berlína.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rozkazy z Berlína (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rozkazy z Berlína bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rozkazy z Berlína doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi