Rozmnožování z pohledu evoluce - Námluvy, sňatky a podvody v říši živočichů a rostlin

Kód: 2002590

Úplný název:

Rozmnožování z pohledu evoluce - Námluvy, sňatky a podvody v říši živočichů a rostlin (Balážová Alena): Námluvy, sňatky a podvody v říši živočichů a rostlin

Autor a popis:

Balážová Alena a kolektiv, Academia, 188 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
178 Kč (250 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.3.2018 dopoledne. 
 

Kniha popularizačním způsobem shrnuje nové poznatky o rozmnožování organismů, především živočichů a rostlin. Hlavním cílem je vysvětlit srozumitelnou formou obecné evoluční principy, které se při rozmnožování uplatňují, a seznámit čtenáře s moderními vědeckými teoriemi v tomto oboru. Jednotlivé mechanismy jsou ilustrovány velkým množstvím konkrétních příkladů a zajímavostí v podobě rámečků, které rozvíjejí hlavní text. Kniha se vyhýbá prostému bibliografickému výčtu faktů a svým průřezovým evolučně laděným pohledem vhodně doplňuje dostupné učebnice či encyklopedie. Proto je určena nejen pedagogům i studentům biologie na středních a vysokých školách, ale také širší odborné veřejnosti a dalším zájemcům o biologické obory, kteří si chtějí rozšířit znalosti.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rozmnožování z pohledu evoluce - Námluvy, sňatky a podvody v říši živočichů a rostlin do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rozmnožování z pohledu evoluce - Námluvy, sňatky a podvody v říši živočichů a rostlin.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rozmnožování z pohledu evoluce - Námluvy, sňatky a podvody v říši živočichů a rostlin (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rozmnožování z pohledu evoluce - Námluvy, sňatky a podvody v říši živočichů a rostlin bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rozmnožování z pohledu evoluce - Námluvy, sňatky a podvody v říši živočichů a rostlin doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Příroda

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Příroda / Rozmnožování z pohledu evoluce - Námluvy, sňatky a podvody v říši živočichů a rostlin