Rozuzlení - O kosmických zákonitostech a proč nám jsou utajovány

Kód: 9035530

Úplný název:

Rozuzlení - O kosmických zákonitostech a proč nám jsou utajovány (Conrad Jo):

Autor a popis:

Conrad Jo, Paprsky, 240 stran, jazyk - CZ, 2004

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
171 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Je pár věcí, které byste měli o tomto světě vědět a o kterých vám nikdo nic neřekne, nedozvíte se o nich ve škole a neuslyšíte o nich ani ve zprávách. Možná, že se vám tato kniha dostala do ruky náhodou. Možná, že už vám svět nedává smysl a vy jste se vnitřně rozhodli najít informace, které pro svůj další vývoj potřebujete. Protože: co se vlastně s tímto podivně fungujícím světem děje? Proč padá tolik rozhodnutí v rozporu se zdravým rozumem?

Tají se před námi vědění, které by nám mohlo pomoci ke svobodě nebo dokonce ke štěstí? Jsme úmyslně mateni, abychom už nepoznali ani ty nejjednodušší pravdy?

Tato kniha pojednává o bozích různých náboženství a o naší božské podstatě, o atentátu na Kennedyho, o tajných lóžích, UFO, o alternativních léčebných metodách, o AIDS, o terorismu, o zakázaných knihách a mnoha dalších věcech, o nichž jinak dostáváte jen přefiltrované informace.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rozuzlení - O kosmických zákonitostech a proč nám jsou utajovány do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rozuzlení - O kosmických zákonitostech a proč nám jsou utajovány.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rozuzlení - O kosmických zákonitostech a proč nám jsou utajovány (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rozuzlení - O kosmických zákonitostech a proč nám jsou utajovány bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rozuzlení - O kosmických zákonitostech a proč nám jsou utajovány doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ezoterika

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Ezoterika / Rozuzlení - O kosmických zákonitostech a proč nám jsou utajovány