Rozvíjení emoční inteligence žáků - Prevence šikanování, intolerance a násilí mezi dospíva

Kód: 7367115

Úplný název:

Rozvíjení emoční inteligence žáků - Prevence šikanování, intolerance a násilí mezi dospíva (kol.):

Autor a popis:

Portal, 325 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
298 Kč (379 Kč)
  / ks  
koupit
 

Prevence šikanování, intolerance a násilí mezi dospívajícími
Pro současnou školu je charakteristické, že i přes opakovaně deklarovaný cíl, kterým je komplexní a harmonický rozvoj žákovy osobnosti, klade důraz především na školní výkonnost žáka. Emoční a sociální vývoj žáků, rozvoj samostatnosti a tvořivosti zůstává v pozadí. Zkušené školní psycholožky v této knize shrnují své zkušenosti s všestranným rozvíjením osobnosti žáků v alternativní humanisticky orientované škole. Jejich působení je založeno na těsné spolupráci s učiteli, výchovnými poradci, poradenskými psychology a rodiči. Ukazují, jak poznat a zlepšit sociální vztahy ve třídě, jak pracovat s dětmi s poruchami chování. Pomáhají žákům také při rozhodování o jejich profesní orientaci. Předkládají programy, které jsou zaměřeny na prevenci šikanování a agresivního chování. Publikace je určena učitelům, školním psychologům a výchovným poradcům.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rozvíjení emoční inteligence žáků - Prevence šikanování, intolerance a násilí mezi dospíva do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rozvíjení emoční inteligence žáků - Prevence šikanování, intolerance a násilí mezi dospíva.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rozvíjení emoční inteligence žáků - Prevence šikanování, intolerance a násilí mezi dospíva (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rozvíjení emoční inteligence žáků - Prevence šikanování, intolerance a násilí mezi dospíva bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rozvíjení emoční inteligence žáků - Prevence šikanování, intolerance a násilí mezi dospíva doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humanitní vědy

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Humanitní vědy / Rozvíjení emoční inteligence žáků - Prevence šikanování, intolerance a násilí mezi dospíva