Rozvoj osobnosti vysokoškoláků jako součást kvality výuky

Kód: 7325352

Úplný název:

Rozvoj osobnosti vysokoškoláků jako součást kvality výuky (Prudký Libor): Témata a otázky k pojetí vysokoškolského studia jako ucení se svobode

Autor a popis:

Prudký Libor, Centrum pro studium demokracie, 112 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
125 Kč (169 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Publikace se zabývá dosud málo respektovanou problematikou – působením vysokých škol jako výchovných institucí. Součástí studia na vysoké škole je utváření osobnosti každého studenta. Utváření osobnosti je spojeno především s procesem interiorizace hodnot. Jde o to, jaké hodnoty vysoké školy a vzdělávání na nich studentům nabízí. Mělo by jít o hodnoty žádoucí. Publikace hodnotí aktivity spojené s učením se svobodě jako základ dobrého působení vysokých škol na rozvoj osobnosti jejich studentů. Rodíme se s dispozicí ke svobodě, bez učení se svobodě tyto dispozice ale neumíme uplatňovat. Do jaké míry se vysokým školám daří, aby se jejich studenti během studia současně učili svobodě, je atributem míry kvality těchto škol a studia na nich. Tuto dimenzi kvality vysokoškolského vzdělávání dosud téměř vůbec nebereme v úvahu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rozvoj osobnosti vysokoškoláků jako součást kvality výuky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rozvoj osobnosti vysokoškoláků jako součást kvality výuky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rozvoj osobnosti vysokoškoláků jako součást kvality výuky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rozvoj osobnosti vysokoškoláků jako součást kvality výuky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rozvoj osobnosti vysokoškoláků jako součást kvality výuky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Rozvoj osobnosti vysokoškoláků jako součást kvality výuky