Rozvoj sociálních dovedností u žáků na I. stupni základních škol

Kód: 7395850

Úplný název:

Rozvoj sociálních dovedností u žáků na I. stupni základních škol (Zitková Helena):

Autor a popis:

Zitková Helena, Univerzita Pardubice, 184 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
227 Kč (296 Kč)
  / ks  
koupit
 

Práce se zabývá problematikou rozvoje sociálních dovedností u žáků na I. stupni základní školy. V souvislosti se změnami vzdělávací politiky v ČR a s nimi spojeným novým pojetím hlavních cílů je zjevný ústup od encyklopedických znalostí a memorování. Naopak, výchova se má ubírat směrem ke vzájemné provázanosti mezi obsa¬hem vzdělávání a získávanými kompetencemi. Hlavním úkolem školního vzdělávání je osvojování klíčových kompetencí, které se mají stát zdrojem rozvoje každého člověka. Vzhledem k tomu, že sociální dovednosti se řadí mezi klíčové kompetence definované v RVP ZV, úkolem učitelů je tyto dovednosti rozvíjet a to v rámci jakéhokoliv předmětu a to již od počátku školní docházky dítěte. Inovace cílů vedly kromě změn v obsahu vzdělávání také ke změnám v roli učitele a v metodách a organizačních formách, které učitel používá.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rozvoj sociálních dovedností u žáků na I. stupni základních škol do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rozvoj sociálních dovedností u žáků na I. stupni základních škol.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rozvoj sociálních dovedností u žáků na I. stupni základních škol (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rozvoj sociálních dovedností u žáků na I. stupni základních škol bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rozvoj sociálních dovedností u žáků na I. stupni základních škol doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dítě a rodina

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Dítě a rodina / Rozvoj sociálních dovedností u žáků na I. stupni základních škol